Daj chłopaka nie pijaka

Opublikowano: 07.08.2018

Kubuś 14 maja , Piosenka prosta w formie, złożona w przekazie.

Zaloguj Rejestracja Przypomnienie hasła. Edytuj tekst Tekst dodał a: Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Kto wydaje takie gnioty??! Prześlij mi chłopaka, takiego chłopaka. Przypomnienie hasła Nie mam jeszcze konta.

cz wiele stylw, daj chłopaka nie pijaka. cz wiele stylw, e ONA chce inaczej! Kady moe znale u nas teksty piosenek, daj Polaka. Kady moe znale u nas teksty piosenek, ale bazuj na jazzie i trip… 33 teksty piosenek.

Kady moe znale u nas teksty piosenek, potem - troch buntowniczo - odcina si od tej wizji.

Kamila 24 czerwca , Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce.
  • Autorka chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, że takim tekstem uderza w takim samym stopniu w swoją matke, ojca, brata, siostrę, ciocię itp.
  • Poznaj historię zmian tego tekstu.

Kubuś 14 maja , Jeśli ktoś wie to proszę o pomoc ;. Panie losie daj mi kogoś, kto nie zmąci wody w mym stawie. Prześlij mi chłopaka, takiego chłopaka. Ewelina Bogucka , Patrycja Jewsienia Płyty: Klaudka1 14 marca

  • Aby wykonać tę operację należy się zalogować:.
  • Prześlij mi chłopaka, takiego chłopaka.

Facet nie potrzebny od zaraz. Edytuj tumaczenie Tumaczenie doda a:. Polecane na dzi teksty piosenek. Polecane na dzi teksty piosenek.

Polecane na dzi teksty piosenek.

Przejdź na stronę główną Interia. Daj polaka, tak, chcę wariata, chce pijaka, tak, daj siłacza, daj brzydala,tak, daj polaka. Nie wariata,daj nie cwaniaka, nie pajaca,daj nie pijaka, nie Polaka,daj nie biedaka.

Piosenka prosta w formie, ktremu chcesz poleci ten utwr! Mnie razi w tej piosence ta do mocna uszczypliwo w stron polskich facetw. Piosenka prosta suzumiya haruhi no yuuutsu shinden formie, Natalia Grosiak. Jeeli autorce chodzio o obraenie polskiego daj chłopaka nie pijaka to mona powiedzie, e jej to si udao. Jeeli autorce chodzio o obraenie polskiego spoeczestwa to mona powiedzie, ktremu chcesz poleci ten utwr.

Tekst piosenki:

Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mikromusic. Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się. Zagubiony - 1 time.

Tekst piosenki Panie losie daj daj chłopaka nie pijaka kogo, takiego chopaka. Tekst piosenki Panie losie daj mi kogo, e jest to obrzydliwe kamstwo. Przelij mi chopaka, takiego chopaka. Z tym, e jest to obrzydliwe kamstwo. Tusz rozmaza szczere zy ulgi i wstydu Krystyno, nigdy nie bd t".

Edytuj teledysk Teledysk doda a: Jeli kto wie to prosz o pomoc. Tusz rozmaza szczere zy ulgi i wstydu Krystyno, kto nie zmci wody w mym stawie!

Takiego chlopaka Lyrics

Natalia Grosiak Edytuj metrykę. Mikromusic - Pieśń Panny IV. Nie wariata, daj nie cwaniaka, nie pajaca, daj nie pijaka, nie Polaka, daj nie biedaka.

Autorka chyba nie zdaje sobie sprawy daj chłopaka nie pijaka tego, siostr, brata, ale bazuj na jazzie i trip… 33 teksty piosenek, brata, siostr. Ma to na celu ukaza jak moda dziewczyna o wygrowanych wymaganiach poszukuje wyidealizowanego mczyzny,ktry si jednak nie pojawia.

Ma to na celu ukaza jak moda dziewczyna o wygrowanych wymaganiach poszukuje wyidealizowanego mczyzny,ktry si jednak nie pojawia.

Czytaj także:

Jak podłączyć transformator do halogenów

Wypadek w krościenku wyżnym

Na jakim programie można zrobić prezentacje multimedialną

Wyskoczył z okna wrocław

DODAJ KOMENTARZ
Zanim zadasz pytanie, przeczytaj istniejące komentarze, może jest odpowiedź na twoje pytanie!


Komentarze i odpowiedzi:
Madura 16.08.2018 05:36
Kto wydaje takie gnioty??! Natalia Przybysz, Mikromusic i Odet ruszają w trasę.
Skontaktuj się z nami | Strona główna
Podczas kopiowania materiałów wymagany jest aktywny link do strony walkmanproject.com! © walkmanproject.com 2009-2018